دومین گرد‌همایی تجلیل ازخیرین دانشگاه شهرکرد

۳۱ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۴:۱۳ کد : ۱۰۰۹۶ اخبار
تعداد بازدید:۲۰۴۱
دومین گرد‌همایی تجلیل از خیرین دانشگاه شهرکرد باحضور تعدادی از خیرین حامی این دانشگاه و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی دراین دانشگاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترشایان شامحمدی رئیس ...
دومین گرد‌همایی تجلیل ازخیرین دانشگاه شهرکرد
دومین گرد‌همایی تجلیل از خیرین دانشگاه شهرکرد باحضور تعدادی از خیرین حامی این دانشگاه و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی دراین دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترشایان شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد دراین مراسم ضمن خیرمقدم گویی به خیرین به ارائه گزارشی از عملکرد یک ساله مدیریت دانشگاه در زمینه خیرین پرداخت و گفت: درحال حاضر هفت نفر از خیّرین به دانشگاه شهرکرد کمک های مهمی در زمینه های مختلف داشته اند که امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم از این ظرفیت بیشتر بهره مند شویم.
رئیس دانشگاه شهرکرد ضمن تقدیر از حمایت های خیرین گفت: همواره از خیرین نام نیک پابرجاست و همگان وظیفه دارند، قدردان نعمت وجود این نیک‌نامان بوده و همواره از نظرات راهگشای آنان بهره‌مند شوند.
دکترشامحمدی با اشاره به وجود پتانسیل زیاد برای مشارکت خیرین دردانشگاه شهرکرد گفت: دانشگاه نیازمند تعامل با جامعه است و این تعامل موجب رفع چالش‌های دانشگاه خواهد شد، لذا ارتباط با خیرین و واقفین می‌تواند حلقه‌ برقراری این تعامل باشد.
گفتنی است دراین مراسم از مهندس محمدحسین مرعشی که ساخت سازمان مرکزی و 2 خوابگاه دانشجویی برای دانشگاه شهرکرد و پردیس بروجن و حاج الیاس رئیسی که ساخت 2 خوابگاه دانشجویی دردانشگاه شهرکرد تقبل کرده اند، همچنین حاج قربانعلی رئیسی و خانواده روحی که کمک مالی 1 میلیارد ریالی دراختیار این دانشگاه قرار داده اند و حاج علی کریمی و حاج علی حسینی به عنوان خیرین حامی دانشگاه شهرکرد تجلیل شد .
​​