دیدار خیّرین دانشگاه ساز کاشان با سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای

۱۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۷:۱۸ کد : ۱۰۱۷۵ اخبار
تعداد بازدید:۳۹۴
مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره مجمع خیّرین دانشگاه ساز شهر کاشان به همراه تعدادی از خیّرین این شهرستان با دکترمسعود شفیعی سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای در محل  این دانشگاه دیدار و گفتگو کردند. به گز...
دیدار خیّرین دانشگاه ساز کاشان با سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای
مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره مجمع خیّرین دانشگاه ساز شهر کاشان به همراه تعدادی از خیّرین این شهرستان با دکترمسعود شفیعی سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای در محل  این دانشگاه دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این دیدار دکتر شفیعی در سخنانی به بومی سازی فضاهای آموزشی تأکید کرد و گفت : باید فضاهای مورد نظر به گونه ای طراحی و به مرحله اجراگذاشته شوند که در آن پتانسیل ها ، نیازها و آینده هر منطقه مد نظر قرار گیرد و رشته های جدید  هم باید با لحاظ زمینه های موجود هر منطقه توسعه یابد . بطور مثال راه اندازی رشته هایی از قبیل فرش ،جهانگردی و معماری که سابقه فرهنگی آن رشته ها در کاشان وجود دارد باید در دستور کارراه اندازی برای این شهرستان قرار گیرد .
همچنین دکتر شفیعی در این دیدار از برادران ابریشمی که برای ساخت پروژه ساختمانی آموزشکده فنی دختران کاشان به عنوان یک امر خیر اقدام نموده وتخصیص اعتباری بالغ بر پنجاه میلیارد ریال برای ساخت این آموزشکده را تقبل کرده اند،  قدردانی کرد .
  گفتنی است در پایان این دیدار و پس از ارائه نظرات و دیدگاه های اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین دانشگاه ساز شهر کاشان ، برادران ابریشمی حمایت هرچه بیشتر دانشگاه فنی حرفه ای را برای اجرای پروژه های عمرانی دانشگاهی خواستار شدند