دکتر متکان بر تکمیل طرحهای عمرانی نیمه تمام دانشگاهها با بهره گیری از ظرفیتهای خیّرین تأکید کرد

۱۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۵ کد : ۱۰۵۱۶ اخبار
تعداد بازدید:۳۹۳
دکتر علی اکبر متکان معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم بر استفاده از ظرفیتهای خیّرین در تکمیل طرحهای عمرانی دانشگاهها تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر علی ...
دکتر متکان بر تکمیل طرحهای عمرانی نیمه تمام دانشگاهها با بهره گیری از ظرفیتهای خیّرین تأکید کرد
دکتر علی اکبر متکان معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم بر استفاده از ظرفیتهای خیّرین در تکمیل طرحهای عمرانی دانشگاهها تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر علی اکبر متکان با اظهار خرسندی از تاسیس این کمیته با هدف فراهم نمودن زیرساختهای لازم جهت حضور و مشارکت خیّرین در توسعه زیرساختهای آموزش عالی کشور، بر برنامه ریزی و اهتمام بیش از پیش برای استفاده حداکثری از ظرفیتهای خیّرین تاکید کرد.
رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم افزود: هم اکنون 36 پروژه عمرانی با مساحت 123190 متر مربع با حمایت و مشارکت خیّرین در دانشگاههای کشور در حال ساخت می باشد.
وی سرعت پیشرفت فیزیکی طرحهای عمرانی خیّر ساز را مطلوب دانست و افزود: طرحهای عمرانی خیّرساز بدون کمترین وقفه  در حال ساخت می باشد.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در خاتمه با اشاره به حضور پر خیر و برکت خیّرین و واقفین در آموزش عالی کشور، از برنامه این کمیته برای تکمیل طرحهای عمرانی نیمه تمام دانشگاهها با بهره گیری از ظرفیتهای خیّرین خبر داد