دکتر متکان: 15 خوابگاه دانشجویی توسط خیّرین در حال ساخت است

۱۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۴ کد : ۱۰۵۱۸ اخبار
تعداد بازدید:۳۹۴
دکتر علی اکبر متکان، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم همزمان با هفته خوابگاهها از احداث 15 خوابگاه دانشجویی با مساحتی بالغ بر 50320 متر مربع توسط خیّرین خبر داد. به گزار...
دکتر متکان: 15 خوابگاه دانشجویی توسط خیّرین در حال ساخت است
دکتر علی اکبر متکان، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم همزمان با هفته خوابگاهها از احداث 15 خوابگاه دانشجویی با مساحتی بالغ بر 50320 متر مربع توسط خیّرین خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر علی اکبر متکان، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم در روز سوم از هفته خوابگاهها که با عنوان «خوابگاه، مشارکتهای مردمی» نامگذاری شده است، بر استفاده از توانمندیهای خیّرین و واقفین برای توسعه فضای رفاهی دانشگاهها تاکید کرد.
رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم در ادامه سخنان خود با اشاره به اهمیت امکانات رفاهی و نقش آن در ایجاد انگیزه و برطرف شدن دغدغه های معیشتی دانشجویان، خوابگاهها و امکانات رفاهی را مکمل امکانات آموزشی، کمک آموزشی و پژوهشی دانست.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ضمن تاکید بر نقش بی بدیل و همه جانبه خیّرین در توسعه امکانات رفاهی و خوابگاهی، برخی دانشگاهها نظیر کاشان و ولیعصر(عج) رفسنجان را در بهره گیری و استفاده از ظرفیتهای خیّرین و توسعه فضاهای خوابگاهی پیشگام و پیشرو نامید و خواستار برنامه ریزی و فعالیت سایر دانشگاههای برای بهره مندی از حمایت خیّرین و واقفین شد.
دکتر متکان همچنین از تمامی دانشگاههای کشور درخواست کرد اطلاعات مربوط به خیّرین، واقفین و مشارکت آنان را جهت ثبت و ضبط و تجمیع در سامانه جامع کمیته خیّرین وزارت علوم وارد نمایند.
رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم در پایان اعلام کرد: بر اساس اطلاعاتی که تاکنون از سوی دانشگاهها در سامانه جامع اطلاعات کمیته خیّرین وزارت علوم ثبت شده است، 15 خوابگاه با مساحتی بالغ بر 50320 متر مربع به دست خیّرین در دانشگاههای کشور در حال ساخت می باشد