دکتر متکان: مشارکت خیّرین در برخی دانشگاهها تحسین برانگیز است

۱۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۴:۴۹ کد : ۱۰۵۲۰ اخبار
تعداد بازدید:۳۴۱
دکتر متکان معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم، مشارکت خیّرین را در برخی دانشگاهها تحسین برانگیز و قابل تقدیر دانست.         &...
دکتر متکان: مشارکت خیّرین در برخی دانشگاهها تحسین برانگیز است
دکتر متکان معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم، مشارکت خیّرین را در برخی دانشگاهها تحسین برانگیز و قابل تقدیر دانست.                    
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر علی اکبر متکان معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در مراسمی که با حضور خیّرین و مسئولان دانشگاه کاشان برگزار شد، در سخنانی این دانشگاه را در حوزه جذب خیّرین دانشگاهی پیشتاز معرفی کرد.
دکتر متکان ضمن اشاره به فعالیتهای عمرانی صورت گرفته توسط خیّرین در دانشگاه کاشان، ساخت 25000 متر مربع فضا با حمایت 200 میلیارد ریالی خیّرین را قابل تقدیر  و چشم انداز آتی این دانشگاه را با توجه به حضور و مشارکت خیّرین درخشان و امیدوارکننده پیش بینی کرد.
رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم ضمن تمجید از فعالیتهای چشمگیر ریاست قبلی و فعلی در این دانشگاه، بستر سازی و بوجود آوردن روحیه مشارکت جمعی خیّرین در این دانشگاه را از مهم ترین ثمرات مدیریت قبلی دانستند و مدیریت فعلی را ادامه دهنده اقدامات درست گذشته معرفی کرد.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در بخشی دیگر از سخنان خود الگوی مشارکت و هم افزایی خیّرین در دانشگاه کاشان را یک مدل موفق و قابل تعمیم برای دانشگاههای دیگر برشمردند و خواستار توجه ویژه و جدی دانشگاههای دیگر به حوزه خیّرین شد.
در پایان این مراسم نشان ویژه مهرورزی دانشگاه کاشان توسط معاون اداری، مالی و رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم به خانواده خیّر مرحوم خلیل ترکیان اهدا شد