دکتر متکان:همت والای خیّرین ستودنی است

۱۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۰ کد : ۱۰۵۲۱ اخبار
تعداد بازدید:۴۲۷
دکتر علی اکبر متکان معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم در حاشیه مراسم تجلیل از خیّرین میبدی همت والای خیّرین را ستودنی دانست. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر متکان د...
دکتر متکان:همت والای خیّرین ستودنی است
دکتر علی اکبر متکان معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم در حاشیه مراسم تجلیل از خیّرین میبدی همت والای خیّرین را ستودنی دانست.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر متکان در حاشیه مراسم تجلیل از خیّرین مجتمع آموزش عالی آیت الله حائری میبد در سخنانی ضمن تمجید از مشارکت پررنگ خیّرین در حوزه آموزش عالی، اقدامات و خدمات خیّرین را ارزشمند و همت والای خیّرین را ستودنی دانست.
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در ادامه سخنان خود حمایتهای خیّرین میبدی را در توسعه آموزش عالی این ش،هر مهم و تعیین کننده دانست.
رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم حمایت جدی خیّرین برای توسعه زیرساختهای آموزش عالی را عاملی مهم در افزایش سرعت پیشرفت و توسعه علمی مراکز آموزش عالی کشور معرفی کرد.
همچنین در مراسم تجلیل از خیّرین مجتمع آموزش عالی آیت الله حائری میبد از خدمات و اقدامات ارزشمند خیر میبدی دکتر مسعود جندقی تجلیل شد.
گفتنی است خیّرین میبدی نقش ویژه ای در ساخت و راه اندازی فازهای مختلف مجتمع آموزش عالی میبد داشته اند و فاز یک این مجتمع با 3000متر مربع و هزینه 10 میلیارد ریال توسط بنیاد خیّریه میبدی ساخته و راه اندازی شده و فاز دوم این مجتمع هم با 4000 متر مربع  و 50درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است که 50 درصد مابقی این فاز را هم بنیاد خیریّه میبدی تقبل کرده است.
همچنین  فاز سوم این مجتمع هم با زیربنای 5000 متر مربع به دست معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم به تازگی کلنگ زده شده و دکتر مسعود جندقی کلیه هزینه های این فاز را نیز متقبل شده است.