رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم از ساماندهی بنیاد خیّرین حامی دانشگاه های کشور خبر داد

۲۲ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۶:۳۹ کد : ۱۰۹۷۶ اخبار
تعداد بازدید:۴۳۶
دکتر محمدحسین امید، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم از ساماندهی و تاسیس بنیاد خیّرین حامی دانشگاه های کشور خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر امید ضمن تاکید...
رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم از ساماندهی بنیاد خیّرین حامی دانشگاه های کشور خبر داد
دکتر محمدحسین امید، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم از ساماندهی و تاسیس بنیاد خیّرین حامی دانشگاه های کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر امید ضمن تاکید بر رویکرد وزارت علوم برای بهره گیری حداکثری از ظرفیت های بالقوه خیّرین و واقفین، تحقق این مهم را مستلزم به وجود آوردن زمینه و بستر مناسب و مساعد برای حضور و بروز این ظرفیت های عظیم دانست.
 رئیس کمیته خیّرین وزارت علوم برنامه ریزی و اهتمام خیّرین برای ساماندهی و تاسیس بنیاد مرکزی حامی دانشگاه های کشور را یکی از مهمترین و موثرترین اقدامات جهت فراهم نمودن بستر و زمینه لازم برای حضور و مشارکت خیّرین در حوزه آموزش عالی و تشکیل بنیادهای حامی دانشگاه های سراسر کشور عنوان کرد.
 دکتر امید نقش وزارت علوم در تاسیس و راه اندازی این بنیاد مردم نهاد را با توجه به ماهیت آن، حمایتی عنوان نموده و تاکید کرد: تمامی مراحل از ایده تا اجرا به دست خود خیّرین صورت می گیرد و کمیته خیّرین وزارت علوم با توجه به وظایف ذاتی خود موظف به تعامل و ارائه خدمات به این بنیاد مردمی می باشد.
 معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، حضور و مشارکت مسئولان وزارت علوم در جلسات بنیاد خیّرین حامی دانشگاه های کشور را باعث تقویت تعامل و آشنایی بیشتر خیّرین با نیازهای آموزش عالی کشور و تسهیل در اجرایی شدن برنامه ریزی ها و تصمیم گیری های کلان این بنیاد مردمی دانست