ساخت 30 هزار مترمربع فضای آموزشی توسط خیّرین در دانشگاه کاشان

۲۲ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۶:۴۱ کد : ۱۱۸۶۱ اخبار
تعداد بازدید:۴۵۴
رییس دانشگاه کاشان: به همت خیّرین حدود 30 هزار متر مربع فضای آموزشی و کمک آموزشی در حال ساخت است. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر عباس کتابی در مراسم راه‌اندازی بنیاد خیّریه کتاب مطهر که با حضور...
ساخت 30 هزار مترمربع فضای آموزشی توسط خیّرین در دانشگاه کاشان
رییس دانشگاه کاشان: به همت خیّرین حدود 30 هزار متر مربع فضای آموزشی و کمک آموزشی در حال ساخت است.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر عباس کتابی در مراسم راه‌اندازی بنیاد خیّریه کتاب مطهر که با حضور معاون حقوقی و امور مجلس و دبیر کمیته خیّرین وزارت علوم در دانشگاه کاشان برگزار شد، با قدردانی از حضور خیّرین در تمامی زمینه‌های علمی، آموزشی و پژوهشی، گفت: توسعه علمی و فضاهای کالبدی این دانشگاه مرهون تلاش‌های خیّرین است.
 وی بنیاد خیّریه کتاب مطهر را در راستای تامین کتاب‌های مورد نیاز دانشجویان عنوان کرد و افزود: در این بنیاد که با سرمایه اولیه 550 میلیون ریال راه‌اندازی شده، منابع علمی و تحقیقاتی و کتاب‌های مورد نیاز در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد.
 در این مراسم علی‌محمد الماسی مدیر عامل ستاد توسعه دانشگاه کاشان، با تبریک روز استاد، جایگاه معلم را با ارزش دانست و گفت: بنیاد کتاب مطهر به همت خیّر ارجمند سید مرتضی هاشمی تاسیس شده است.
وی هدف از تاسیس این بنیاد را تامین کتاب‌های مورد نیاز و دسترسی سریع دانشجویان به منابع علمی عنوان کرد و افزود: کتابها در این بنیاد به صورت امانت در اختیار دانشجویان قرار داده و در پایان ترم از آنها تحویل گرفته می‌شود