ساخت دو خوابگاه توسط یکی از خیرین در دانشگاه شهرکرد

۰۵ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۳:۱۱ کد : ۱۱۸۹۷ اخبار
تعداد بازدید:۵۱۸
حاج الیاس رئیسی نافچی با حضور در دانشگاه شهرکرد و دیدار با سرپرست دانشجویان این دانشگاه از برنامه خود برای ساخت دو خوابگاه در این دانشگاه خبر داد . به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر شامحمدی ...
ساخت دو خوابگاه توسط یکی از خیرین در دانشگاه شهرکرد
حاج الیاس رئیسی نافچی با حضور در دانشگاه شهرکرد و دیدار با سرپرست دانشجویان این دانشگاه از برنامه خود برای ساخت دو خوابگاه در این دانشگاه خبر داد .

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر شامحمدی سرپرست دانشگاه شهرکرد به همراه اعضای هیئت رئیسه و تعدادی از دانشجویان این دانشگاه با حاج الیاس رئیسی نافچی دیدار و گفت‌وگو کردند.
دکتر شامحمدی سرپرست دانشگاه شهرکرد در این نشست با اشاره به کمبود خوابگاه‌های دانشجویی در این دانشگاه و ضرورت بهره‌گیری از پتانسیل خیرین در ارتقاء شاخص‌های دانشجویی و پژوهشی در دانشگاه شهرکرد، گفت: احداث خوابگاه‌های دانشجویی نه تنها موجبات پیشرفت هرچه بیشتر دانشجویان را به همراه دارد، بلکه توشه و باقیات‌الصاحاتی است که تا زمانی که مورد استفاده قرار می‌گیرد مزید ثواب اخروی را برای خیرین به همراه دارد.
حاج الیاس رئیسی نافچی به عنوان اولین خیر خوابگاه‌ساز دانشگاه شهرکرد نیز در این نشست احداث خوابگاه برای دانشجویان دختر در دانشگاه شهرکرد را ضروری دانست و با احداث دو خوابگاه برای دانشجویان دختر در دانشگاه شهرکرد به مساحت 3000 متر مربع موافقت کرد.

( ۱ )