ششمین نشست مجمع عمومی خیرین دانشگاه الزهرا با حضور دکتر ساداتی نژاد

۲۰ شهریور ۱۳۹۳ | ۰۹:۵۶ کد : ۱۲۵۹۱ اخبار
تعداد بازدید:۳۹۰
ششمین نشست مجمع خیرین دانشگاه با حضور دکترسید جواد ساداتی نژاد معاون حقوقی و امور مجلس و دبیر کمیته خیرین وزارت علوم تحقیقات و فناوری ، خیرین و مسئولین این دانشگاه برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت...
ششمین نشست مجمع عمومی خیرین دانشگاه الزهرا با حضور دکتر ساداتی نژاد
ششمین نشست مجمع خیرین دانشگاه با حضور دکترسید جواد ساداتی نژاد معاون حقوقی و امور مجلس و دبیر کمیته خیرین وزارت علوم تحقیقات و فناوری ، خیرین و مسئولین این دانشگاه برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این نشست دکتر ساداتی نژاد طی سخنانی با اشاره به جایگاه وقف در اسلام ، در خصوص شکل گیری نوع جدید وقف در سال های اخیر در کشور و مشارکت خیرین در ساخت مدارس، بیمارستان و حضور در عرصه توسعه دانشگاه ها پرداخته و چگونگی تشکیل مجامع خیرین در دانشگاه های کشور توضیحاتی ارائه نمود .
وی همچنین با اعلام ایجاد سامانه خیرین ، بر حمایت وزارت علوم از حضور و مشارکت خیرین در تمامی دانشگاه ها و به ویژه  پشتیبانی از اقدام و مساعی خیرین به حل مشکلات و توسعه عمرانی دانشگاه الزهرا(س) تاکید نمود.
دبیر کمیته خیرین وزارت علوم در ادامه ، انجام کار خیر در دانشگاه ها را به جهت استقلال قانونی و مالی آنها امکان پذیرتر دانسته و گفت : این جایگاه توانسته است از پیشامد تنگناهای اداری در پیشبرد امور جلوگیری نماید.
گفتنی است در این نشست دکتر حافظی دبیر رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز و دکتر ریاحی دبیر جامعه خیرین سلامت نیز حضور داشتند