عملیات عمرانی احداث ساختمان اداری آموزشی شماره 2 خیر ساز دانشگاه تفرش آغاز شد

۱۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۷:۰۶ کد : ۱۲۹۷۷ اخبار
تعداد بازدید:۴۶۱
به همت خیر نیکوکار حاج عبدالحسین یعقوبی نسب عملیات عمرانی احداث ساختمان  اداری آموزشی شماره 2 دانشگاه تفرش به مساحت 1200 متر مربع ، با حضور خیرین، سرپرست، مدیران ، معاونین دانشگاه تفرش و مسئولین ...
عملیات عمرانی احداث ساختمان اداری آموزشی شماره 2 خیر ساز دانشگاه تفرش آغاز شد
به همت خیر نیکوکار حاج عبدالحسین یعقوبی نسب عملیات عمرانی احداث ساختمان  اداری آموزشی شماره 2 دانشگاه تفرش به مساحت 1200 متر مربع ، با حضور خیرین، سرپرست، مدیران ، معاونین دانشگاه تفرش و مسئولین محلی در این دانشگاه آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، سرپرست دانشگاه تفرش در این آیین گفت: خداوند میل به دانستن و آگاهی را در فطرت آدمیان قرار داده است که این امر آنان را برای کسب دانش تشنه تر نموده است.
دکتر "محمد قاسم سحاب" با بیان این که خیرین با درک عمیق میل بشر به دانستن ،در احداث مراکز آموزشی در سراسر کشور اهتمام نموده اند تصریح کرد: خیرین همسو با اراده خداوند با احداث این بناها ضمن کمک به تکامل بشر رضایت خداوند را  نیز کسب نموده اند.
افتتاح در یاچه مصنوعی دانشگاه تفرش به منظور ذخیره سازی حجم عظیمی از  آب های سطحی و جلوگیری از هدر رفت آب در زمانی کمتر از یکماه و افتتاح قرائت خانه قلم چی در مجاورت خوابگاه یاسین دانشگاه با مشارکت بنیاد علمی فرهنگی قلم چی در زمینی به مساحت 200 متر مربع و هزینه ای بالغ بر دو میلیارد ریال و کاشت 50 اصله نهال در مجاورت دریاچه مصنوعی به مناسبت هفته منابع طبیعی از دیگر برنامه های جانبی این آیین بود.
گفتنی است  در آستانه فرا رسیدن روز بزرگداشت شهدا ،قبور مطهر شهدای گمنام دانشگاه تفرش نیز با حضور مسئولان عطرافشانی و گلباران شد