مجتمع فرهنگی خیّرساز شهدای گمنام دانشگاه قم با همت خیّر نیک اندیش دکتر آرزه گر و با حضور دکتر ساداتی نژاد کلنگ زنی شد

۱۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۶:۳۹ کد : ۱۳۵۴۵ اخبار
تعداد بازدید:۴۱۹
با حضور دکتر سید جواد ساداتی نژاد معاون حقوقی و امور مجلس و دبیر کمیته خیّرین وزارت علوم، مجتمع فرهنگی خیّر ساز شهدای گمنام دانشگاه قم کلنگ زنی شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در مراسمی با حضور...
مجتمع فرهنگی خیّرساز شهدای گمنام دانشگاه قم با همت خیّر نیک اندیش دکتر آرزه گر و با حضور دکتر ساداتی نژاد کلنگ زنی شد

با حضور دکتر سید جواد ساداتی نژاد معاون حقوقی و امور مجلس و دبیر کمیته خیّرین وزارت علوم، مجتمع فرهنگی خیّر ساز شهدای گمنام دانشگاه قم کلنگ زنی شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در مراسمی با حضور دکتر سید جواد ساداتی نژاد معاون حقوقی و امور مجلس و دبیر کمیته خیّرین وزارت علوم، سرپرست و مسولین دانشگاه قم و خیّرین این استان، کلنگ ساخت مجتمع فرهنگی خیّر ساز شهدای گمنام این دانشگاه بر زمین زده شد.
در ابتدای این مراسم دکتر ساداتی ن‍ژاد با اشاره به اثرات و برکات فراوان حضور خیّرین در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی ، این حضور را ارزنده و دارای آثار پرشمار فرهنگی و تربیتی برای نسل جوان و آینده ساز کشور و موجب درونی شدن مفاهیم انسانی و اسلامی در وجود آنان دانست.
دبیر کمیته خیّرین وزارت علوم در ادامه با ذکر برخی از خدمات و اقدامات خیّرین در دانشگاههای کشور، استان قم را دارای ظرفیتهای عظیم خیّرین و واقفین دانست و خواستار توجه بیش از پیش به ظرفیتهای مردمی برای توسعه زیرساختهای دانشگاه قم شد.
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم همچنین دانشگاه قم را در مسیر توسعه و پیشرفت دانست و تاکید کرد که این روند با حضور خیّرین شتاب بیشتری می یابد.
گفتنی است مجتمع فرهنگی شهدای گمنام دانشگاه قم با زیر بنای 400 متر مربع و سرمایه گذاری خیّر نیک اندیش جناب آقای دکتر سید اکبر آرزه گر ساخته خواهد شد.