مراسم تجلیل از خیّرین آموزش عالی میبد برگزار شد

۲۰ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۰:۰۵ کد : ۱۳۸۳۸ اخبار
تعداد بازدید:۴۳۱
با حضوردکتر علی اکبر متکان  معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و دکتر غلامرضا خواجه سروی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، مراسم تجلیل از خیّرین آموزش عالی میبد در مجتمع آموزش عالی آیت الله حائری ...
مراسم تجلیل از خیّرین آموزش عالی میبد برگزار شد
با حضوردکتر علی اکبر متکان  معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و دکتر غلامرضا خواجه سروی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، مراسم تجلیل از خیّرین آموزش عالی میبد در مجتمع آموزش عالی آیت الله حائری این شهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم از خدمات و حمایت های بنیاد میبدی به ریاست دکتر مسعود جندقی تجلیل به عمل آمد.
خیّرین میبدی نقش ویژه ای در ساخت و راه اندازی فازهای مختلف مجتمع آموزش عالی میبد داشته اند و فاز یک این مجتمع با 3000متر مربع و هزینه 10 میلیارد ریال توسط بنیاد خیّریه میبدی ساخته شده و همچنین فاز دوم این مجتمع نیز با 4000 متر مربع  و 50درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است که هزینه ساخت 50 درصد مابقی این فاز را هم بنیاد میبدی تقبل کرده است.
گفتنی است فاز سوم این مجتمع نیز با 5000 متر مربع زیر بنا کلنگ زنی شده که هزینه این فاز را نیز دکتر جندقی رئیس بنیاد خیّریه میبدی تقبل نموده است