احداث موزه و تالار ایران شناسی با مشارکت خیّرین در دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان

۲۲ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۷:۱۳ کد : ۲۸۵۹ اخبار
تعداد بازدید:۴۱۷
کلنگ احداث موزه و تالار ایران شناسی با حضور خیّرین و مسئولان شهرستان رفسنجان در دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان به زمین زده شد . به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر رنجبرکریمی رییس دانشگاه...
احداث موزه و تالار ایران شناسی با مشارکت خیّرین در دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان
کلنگ احداث موزه و تالار ایران شناسی با حضور خیّرین و مسئولان شهرستان رفسنجان در دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان به زمین زده شد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر رنجبرکریمی رییس دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان با تشکر از دکتر حسین تجدد خیّر رفسنجانی به خاطر مشارکت در ساخت موزه و تالار ایران شناسی برای مشتاقان و شیفتگان تمدن اسلامی و ایرانی در این دانشگاه گفت: دانشگاه ها مهد تمدن و محیط مناسب جهت فرهنگ سازی می باشند .
وی با اشاره به اینکه  دانشجویان از سراسر کشور با خاستگاه های مختلف مذهبی ،قومی و فرهنگی در دانشگاهها مشغول به تحصیل می باشند افزود: امید است با هماهنگی های لازم با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشکده ایران شناسی درآینده نزدیک در این دانشگاه راه اندازی شود.
در ادامه این مراسم دکتر تجدد با ابراز خرسندی از مشارکت در این حرکت فرهنگی، انجام چنین کاری را جزو آمال خود دانست و  لزوم گسترش فرهنگ و تمدن اسلامی  وایرانی را از ضروریات برشمرد
.