افتتاح خوابگاه خیّر ساز بابا خلیل در دانشگاه کاشان

۱۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۷:۱۰ کد : ۳۴۴۳ اخبار
تعداد بازدید:۶۹۵
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر عباس کتابی رییس دانشگاه کاشان، خوابگاه مرحوم حاج خلیل ترکیان (باباخلیل) را یکی از پروژه های مورد افتتاح این دانشگاه برشمرد و گفت: این مجموعه خوابگاهی...
افتتاح خوابگاه خیّر ساز بابا خلیل در دانشگاه کاشان
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر عباس کتابی رییس دانشگاه کاشان، خوابگاه مرحوم حاج خلیل ترکیان (باباخلیل) را یکی از پروژه های مورد افتتاح این دانشگاه برشمرد و گفت: این مجموعه خوابگاهی با زیربنای یک هزار و 150 متر مربع در 20 سوئیت به بهره برداری رسید.
وی ظرفیت پذیرش دانشجو در این خوابگاه را 120 نفر ذکر کرد و اظهار داشت: برای ساخت این خوابگاه  700 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است که50 درصد هزینه آن توسط خیرین و 50 درصد بقیه از محل اعتبارات دانشگاه تامین شده است.
دکتر کتابی خاطر نشان کرد: مهمانسرای این دانشگاه نیز با زیر بنای یک هزار و 600 متر مربع با هشت واحد دو خوابه، 15 واحد یک خوابه، یک واحد سوییت، یک واحد سالن سخنرانی و اجتماعات و با اعتباری بیش از شش میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
رییس دانشگاه کاشان، از ایجاد خوابگاه امیرحسین ترکیان نیز در این دانشگاه خبر داد و یادآورشد: کلنگ احداث این خوابگاه نیز با زیربنای یک هزار و 200 متر مربع به زمین زده شد.
گفتنی است تفاهم نامه احداث خوابگاه خیّر ساز امیر حسین ترکیان نیز با رییس دانشگاه کاشان امضاء شد

( ۱ )