با حضور دکتر ساداتی نژاد بنیاد خیریّه کتاب مطهر در دانشگاه کاشان راه اندازی شد

۱۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۳ کد : ۴۴۹۱ اخبار
تعداد بازدید:۳۶۳
با حضور دکتر سید جواد ساداتی نژاد، معاون حقوقی و امور مجلس و دبیر کمیته خیّرین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مسئولان دانشگاه کاشان بنیاد خیّریه کتاب مطهر در دانشگاه کاشان راه اندازی شد. به گزارش رواب...
با حضور دکتر ساداتی نژاد بنیاد خیریّه کتاب مطهر در دانشگاه کاشان راه اندازی شد
با حضور دکتر سید جواد ساداتی نژاد، معاون حقوقی و امور مجلس و دبیر کمیته خیّرین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مسئولان دانشگاه کاشان بنیاد خیّریه کتاب مطهر در دانشگاه کاشان راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر ساداتی نژاد بنیاد خیّریه کتاب مطهر را یکی از الگوها و مدلهای قابل تعمیم و تکثیر در سطح دانشگاههای کشور دانست و گفت: هدف اصلی خیّر حمایت کننده این بنیاد، توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی می باشد.
وی ضمن تمجید از ابتکار  و خلاقیت خیّرین، طراحی و راه اندازی این بنیاد را که کتب درسی مورد نیاز دانشجویان را به صورت رایگان برای آنها تامین می کند، یکی از ابتکارات و اقدامات موثر و ماندگار خیّرین برشمرد.
دبیر کمیته خیّرین وزارت علوم، نیت خالص و تفکر پویای خیّرین در ارائه خدمات و حمایت از آموزش عالی کشور را دارای آثار و برکات فراوان دانست و تاکید کرد: روند حضور و مشارکت خیّرین در دانشگاهها امیدوارکننده و راهگشاست.
گفتنی بنیاد خیّریه کتاب مطهر دانشگاه کاشان با سرمایه گذاری و حمایت یکی از خیّرین این دانشگاه به نام سید مرتضی هاشمیان طراحی و اجرا شده و مهمترین ماموریت تعریف شده برای این بنیاد تهیه و تامین کتب درسی و کمک درسی مورد نیاز دانشجویان رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاه کاشان به صورت رایگان و امانی می باشد