با حضور دکتر ساداتی نژاد صندوق خیّریه و مرکز مشاوره ازدواج دانشجویی دانشگاه قم افتتاح شد

۲۰ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۰:۰۶ کد : ۴۴۹۲ اخبار
تعداد بازدید:۴۰۵
با حضور دکتر سید جواد ساداتی نژاد معاون حقوقی و امور مجلس و دبیر کمیته خیّرین وزارت علوم و همچنین جمعی از مسئولان و خیّرین دانشگاه قم، صندوق خیریه دانشجویی«بوی زندگی»  و مرکز مشاوره ازدواج دانشجو...
با حضور دکتر ساداتی نژاد صندوق خیّریه و مرکز مشاوره ازدواج دانشجویی دانشگاه قم افتتاح شد
با حضور دکتر سید جواد ساداتی نژاد معاون حقوقی و امور مجلس و دبیر کمیته خیّرین وزارت علوم و همچنین جمعی از مسئولان و خیّرین دانشگاه قم، صندوق خیریه دانشجویی«بوی زندگی»  و مرکز مشاوره ازدواج دانشجویی این دانشگاه افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ابتدای این مراسم، حاضران با حضور بر تربت شهیدان گمنام دانشگاه  قم و قرائت فاتحه نسبت به مقام شامخ ایشان ادای احترام کردند و در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر دیرباز سرپرست دانشگاه قم با اشاره به فعالیتهای صورت گرفته برای تاسیس صندوق خیّریه و مرکز مشاوره ازدواج دانشجویی، هدف از تاسیس و ایجاد این دو مرکز را ارائه خدمات و تسهیلات به دانشجویان این دانشگاه دانست و از حمایت و اهتمام خیّرین برای راه اندازی این دو مرکز تقدیرکرد.
دکتر دیرباز خاطرنشان کرد: صندوق خیّریه دانشجویی دانشگاه با پیگیری ستاد خیّرین دانشگاه و پشتوانه های مادی و حمایتهای خیّرین و به منظور ارائه تسهیلات به دانشجویان ایجاد گردیده است.
وی گفت: مرکز مشاوره ازدواج دانشجویی هم با همت و پیگیری دفتر نهاد مقام معظم رهبری در این دانشگاه و مساعدت خیّرین و با هدف تسهیل و کمک به ازدواج های دانشجویی ایجاد گردیده است.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین کهتری، مسئول مرکز مشاوره ازدواج دانشجویی دانشگاه قم ضمن تقدیر و تشکر از خیّرین برای راه اندازی  وتاسیس این مرکز به بیان مراحل مختلف و تنوع فعالیتهای آن اشاره کرد.
در پایان این مراسم دکتر ساداتی نژاد در سخنانی کوتاه ضمن برشمردن قسمتی از فعالیتهای خیّرین در حوزه آموزش عالی کشور و تقدیر از خیّرین دانشگاه قم، فعالیتهای خیّرین را دارای تنوع و تکثر فراوان دانست و بر استفاده دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور از تجربیات و الگوهای موفق و نیز استفاده از ظرفیتهای خیّرین تاکید کرد