افتتاح خوابگاه دخترانه دانشگاه صنعتی امیرکبیر با ظرفیت ۲۵۰نفر

۲۶ دی ۱۳۹۷ | ۱۴:۲۵ کد : ۴۴۹۶۴ اخبار
تعداد بازدید:۲۹۵۶
خوابگاه موقوفه مهندس حسن رفتاری برای اسکان دانشجویان دختر کارشناسی ورودی سال ۹۷ در نظر گرفته شده است..
افتتاح خوابگاه دخترانه دانشگاه صنعتی امیرکبیر با ظرفیت ۲۵۰نفر

افتتاح خوابگاه دخترانه دانشگاه صنعتی امیرکبیر با ظرفیت ۲۵۰ نفر موقوفه مهندس حسن رفتاری (صاحب مرکز خرید پالادیم واقع در زعفرانیه) دانش اموخته پلی تکنیک تهران روز پنج شنبه مورخه ۹۷ / ۱۰ / ۲۷، به مبلغ ۸ میلیارد تومان

خوابگاه موقوفه مهندس حسن رفتاری برای اسکان دانشجویان دختر کارشناسی ورودی سال ۹۷ در نظر گرفته شده است.

 

این خوابگاه که در ۸ طبقه و با زیربنای حدود ۴۰۰۰ متر مربع ساخته شده است، دارای اتاقهای ۴ و ۶ نفره است و ظرفیت اسکان حدود ۲۵۰ نفر را دارد.

 

از مجموع ۸ طبقه خوابگاه، دو طبقه آن مختص امکانات عمومی مانند سالن ورزش، نمازخانه و سایر امکانات مورد نیاز بوده و بقیه طبقات مسکونی است. هر اتاق دارای تجهیزات کامل منجمله: تخت خواب به تعداد نفرات، کمد، میز و صندلی مطالعه، فرش و یخچال فریزر میباشد. آشپزخانه های مجهز به کابینت و اجاق گاز و سرویس های بهداشتی و حمام های بسیار شیک با امکانات عالی، محوطه سازی بسیار زیبا از دیگر امکانات این خوابگاه میباشد.

 

لازم به ذکر است، در توافق اولیه مهندس رفتاری با دانشگاه مقرر بود فقط ساخت خوابگاه توسط این دانش‌آموخته خیر انجام شود ولیکن پس از اتمام فرایند ساخت خوابگاه، این خیر گرانقدر کلیه تجهیزات لازم برای اتاقها، سالن ورزش و... را نیز تامین و خوابگاه دانشجویی را به صورت کامل و تجهیز شده تحویل دادند که فردا ۲۷ دیماه در مراسم ویژه ای با حضور جمعی از دانش‌آموختگان خیر، اعضای شورای مرکزی فعلی و ادوار گذشته جامعه دانش‌آموختگان، مقامات و مسوولین و میهمانان ویژه از جمله رییس شورای شهر تهران رسماً افتتاح میگردد.

 

همچنین در مراسم افتتاح این خوابگاه، از طرح ساخت خوابگاه پسرانه ای که مقرر است با مشارکت دانش آموختگان دانشگاه امیرکبیر به نام "مهندس نفیسی" ساخته شود نیز رونمایی میگردد.


( ۲۷ )