با حضور معاون اداری مالی وزارت علوم دو پروژه عمرانی در دانشگاه آیت الله العظمی حائری میبد افتتاح شد

۲۲ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۶:۲۳ کد : ۴۵۵۳ اخبار
تعداد بازدید:۳۹۴
هم زمان با هفته بزرگداشت مقام معلم و با حضور دکتر محمدحسین امید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، دو پروژه عمرانی دانشگاه آیت ا... حائری میبد افتتاح شد. به گزارش روابط عم...
با حضور معاون اداری مالی وزارت علوم دو پروژه عمرانی در دانشگاه آیت الله العظمی حائری میبد افتتاح شد
هم زمان با هفته بزرگداشت مقام معلم و با حضور دکتر محمدحسین امید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، دو پروژه عمرانی دانشگاه آیت ا... حائری میبد افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر امید در سخنانی با تشکر از خیرین بویژه بنیاد میبدی اقدامات انجام شده در دانشگاه میبد را قابل تقدیر دانست و اظهار امیدواری کرد با اقدامات انجام شده و در حال انجام، دانشگاه میبد درآینده در سطح دانشگاه های برتر قرار گیرد.
وی افزود :  به هر میزان که از سوی شهرستان اعم از خیرین و فرمانداری در پروژه های دانشگاه هزینه شود، وزارت علوم نیز به همان اندازه مساعدت خواهد کرد.
درادامه این مراسم دکتر کلانتری سرپرست دانشگاه آیت ا... حائری میبد در خصوص پروژه های عمرانی و فعالیت های صورت گرفته و پیش رو و طرح جامع این دانشگاه توضیحاتی ارائه کرد.
سپس مهندس فلاح فرماندار میبد با تشکر از مسئولین دانشگاه و وزارت علوم در خصوص کمک های خیری و زمینه های موجود در شهرستان در خصوص کمک به پروژه ها و برنامه های دانشگاه توضیح داد.
گفتنی است پروژه خوابگاه 150 نفره پسران «ولایت» با اعتبار بالغ بر10 میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به استان یزد و سالن آمفی تأتر 300 نفره دانشگاه با اعتبار 5/3میلیارد ریال از محل درآمدهای اختصاصی و کمک های خیرین به بهره برداری رسید