تجلیل از بانوان خیر دانشگاه کاشان به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن

۲۲ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۶:۳۸ کد : ۷۷۲۱ اخبار
تعداد بازدید:۴۷۲
به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن ، مراسم تجلیل از بانوان خیر دانشگاه کاشان از سوی ستاد توسعه خیرین این دانشگاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،دکتر زراعت، سرپرست دانشگاه کاشان در...
تجلیل از بانوان خیر دانشگاه کاشان به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن
به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن ، مراسم تجلیل از بانوان خیر دانشگاه کاشان از سوی ستاد توسعه خیرین این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،دکتر زراعت، سرپرست دانشگاه کاشان در این مراسم، حضرت فاطمه زهرا(س) را الگوی شایسته برای تمام بانوان عالم ذکر کرد و اظهار داشت: فاطمه زهرا (س) به عنوان نمونه یک بانوی کامل، در همه ابعاد زندگی می تواند الگوی زنان کشور باشد.
وی  روحیه انفاق و از خودگذشتگی و ایثار را از مهمترین خصوصیات بارز  خاندان عصمت و طهارت بیان داشت و افزود: انفاق حضرت خدیجه مادر حضرت فاطمه زهرا(س) سبب نظم گرفتن جهان شد و اگر کمک های این بانوی بزرگوار نبود اسلام رشد و توسعه نمی یافت.
وی از مشارکت بانوان و همسران خیرین دانشگاه کاشان در توسعه علمی این دانشگاه قدردانی کرد و افزود: از زمان ورود خیرین به دانشگاه کاشان معنویت خاصی در این دانشگاه شکل گرفته است.
سرپرست دانشگاه کاشان از بانوان خیر خواست تا دانشجویان این دانشگاه را فرزندان خود دانسته و یادآورشد: هر حمایتی که از طرف شماها به این دانشجویان بشود در حکم این است که به فرزندانتان کمک شده است.
دکتر فهیمی تبار،عضو هئیت علمی وگروه معارف اسلامی و عضو ستاد توسعه دانشگاه کاشان نیز در این مراسم با تبریک روز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن از بانوان خیر خواست تا همچون گذشته تعامل و حمایت های خود را از دانشگاه کاشان دریغ نکنند و نسل جوان را یاری رسانند