تجلیل از خیّر حوزه آموزش عالی در اردکان

۱۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۷:۰۸ کد : ۷۷۲۶ اخبار
تعداد بازدید:۳۵۰
در مراسمی همزمان با  اعیاد شعبانیه از خیر حوزه آموزش عالی  درشهرستان اردکان قدردانی  شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،  در نشستی که با حضور امام  جمعه اردکان و رئیس و جم...
تجلیل از خیّر حوزه آموزش عالی در اردکان

در مراسمی همزمان با  اعیاد شعبانیه از خیر حوزه آموزش عالی  درشهرستان اردکان قدردانی  شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،  در نشستی که با حضور امام  جمعه اردکان و رئیس و جمعی از  معاونین و مدیران دانشگاه اردکان  برگزار شد از خیر اردکانی، حاج  جلال تقوی زاده  قدردانی شد .
 امام جمعه اردکان در این  نشست با اشاره به نام گذاری امسال  به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، کار و فعالیت  خیرین را از  جمله اموری دانست که در تحقق شعار  امسال می تواند مؤثر واقع شود.
حجت  الاسلام سید محمد حسینی با اشاره  به روایاتی در خصوص اهمیت انجام  کارهای خیر گفت: گاهی امور عام المنفعه در جهت  تغذیه بعد مادی و جسمانی انسانها  است اما گاهی این  امور در خدمت به روح انسانها و رشد  علمی جامعه است که در این صورت با  هیچ میزان  مادی نمی توان مقایسه کرد.
امام  جمعه اردکان اهتمام به امور  آموزشی و فرهنگی در  دانشگاه ها را از جمله   مصادیق کمک به  تعالی روح جامعه برشمرد و خیرینی را که در این حوزه گام برمی دارند شایسته  قدردانی دانست.
 در این نشست دکتر  حسین غفوری چرخابی، رئیس دانشگاه  اردکان هم ضمن  ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته در این دانشگاه بر ضرورت به  کارگیری کلیه ظرفیت های موجود در  منطقه در جهت رسیدن به چشم انداز پیش بینی شده آموزش عالی در شهرستان تأکید  کرد.
در پایان این نشست با اهدای لوح یادبود از  عنایت حاج جلال تقوی زاده در  انجام پروژه خیری در دانشگاه اردکان قدردانی شد.
گفتنی  است اخیراً  10هزار مترمربع زمین در دانشگاه  اردکان جهت اجرای طرح خیری حاج  جلال تقوی زاده اختصاص یافته که هم  اکنون در این  طرح عملیات احداث یک باب خوابگاه  در زیربنای 3500مترمربع به ظرفیت 350  نفر با تعهد  30میلیارد ریالی این  خیر آغاز شده است


( ۱ )